Jak zarabiać sprzedając dania na wynos

Jak zarabiać sprzedając dania na wynos to pytanie, które skierowałem do Bartka Kubika, pomysłodawcy i Front Mena rozwiązania Order Incoming.

Możliwość sprzedaży dań na wynos online, uratowała nie jedną restaurację. Nie wszystkie jednak restauracje miały czas i doświadczenie aby przestawić się na taki rodzaj sprzedaży. Ale uczyły się szybko.

Sprzedaż dań na wynos wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. Na pomoc w sprzedaży przyszły rozwiązania takie jak UberEats, Glowo czy Pyszne.pl. Była sprzedaż ale były również i koszty, coś za coś. Order Incoming pojawił się aby usprawnić całą procedurę i zintegrować kanały komunikacji pomiędzy zamawiającym posiłek a restauracją i zintegrować to z dostawcami.

Na temat kalkulowania samych kosztów a co za tym idzie i cen sprzedaży, można przeczytać w moim odrębnym artykule, „Kalkulator dań na wynos na 100 sposobów”.

Kalkulator dań na wynos. (Link)

Order Incoming to rozwiązanie, które pozwoli Tobie zaoszczędzić czas i pieniądze. Poniżej moje spotkanie z Bartkiem z którego dowiesz się jak działa Order Incoming. Zobacz jak to działa


Jak to działa?

Zarządzaj swoim menu z jednego miejsca.

Ustaw dania w menu które zostaną wysłane do providerów takich jak Uber Eats, Glovo czy innych 

jak zarabiać sprzedając dania na wynos


Wybierz z którymi partnerami chcesz aktywować integrację

Ze wszystkich naszych partnerów, wybierasz tych z którymi chcesz się zintegrować. Agregaty zamówień online, systemy zamówień online jak Upmenu i Restaumatic, oraz gastro kurierzy  

jak zarabiać sprzedając dania na wynos

W jednym miejscu możesz zarządzać zamówieniami i zmienić ich statusy. 86 – produkt niedostępny – pomoże w wyłączeniu dania tymczasowo niedostępnego u wszystkich providerów. 

jak zarabiać sprzedając dania na wynos

Aby pomóc z zamówieniami nasi gastro kurierzy już czekają – StavaDeligoo, and Let’s DeliverTak, i wciąż nie musisz niczego przepisywać 🙂  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *