Gastro lab v

V Gastro Lab w Rydułtowach. Jak uniknąć wypalenia zawodowego? Czym się inspirować, aby zarabiać w gastronomii?

Czas czytania: 3 minutes

To będzie szczególny Gastro LAB. Tym razem będziemy gościć finalistę TOP CHEF, prywatnego kucharza Prezydenta Gabonu i eksperta kulinarnego w jednej osobie! Naszym prelegentem będzie Marcin Czubak. Spotkanie odbędzie się 23 listopada. Zaczynamy o 9:00. Zapraszamy!

Spotkanie jest bezpłatne, aby wziąć w nim udział wystarczy się zarejestrować. Zapraszamy przedsiębiorców z branży gastronomicznej z całego regionu.

Plan spotkania:
9:00 – 9:10
 | Poranna kawa i przedstawienie programu spotkania
9:10 – 10:00 | Marcin CzubakJak uniknąć wypalenia zawodowego w gastronomii. Czym i jak się inspirować, aby zarabiać w gastro
10:00 – 11:00 | Dyskusja, networking, wolne wnioski, podsumowanie spotkania. 

Dlaczego warto wziąć udział w V edycji Gastro Lab?

  1. Różnorodne Doświadczenie Kulinarne: Marcin Czubak zdobył swoje bogate i różnorodne doświadczenie kulinarne, pracując zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jego ścieżka zawodowa obejmuje renomowane miejsca, takie jak Pop Up Bistro, Restauracja Noc i Dzień, Restauracja Staromiejska, czy Kofeina Bistro (Katowice). Ponadto, pracował w prestiżowych hotelach w Wielkiej Brytanii, takich jak Blythswood Square Hotel, Abode Glasgow, Lochgreen House Hotel oraz Westerwood Hotel.
  2. Prywatny Kucharz Prezydenta Republiki Gabonu: Marcin Czubak przez prawie dwa lata pełnił funkcję prywatnego kucharza Prezydenta Republiki Gabonu oraz Pierwszej Damy. To wyjątkowe doświadczenie pozwoliło mu zdobyć nie tylko umiejętności kulinarne, ale także doskonałe zrozumienie wymagań najwyższego poziomu gastronomii.
  3. Finalista TOP CHEF: Marcin Czubak był finalistą Polskiej edycji programu TOP CHEF, co świadczy o jego wyjątkowych umiejętnościach kulinarnych oraz kreatywności.
  4. Ekspert w Szkoleniach Kulinarnych: Od 2017 roku Marcin Czubak prowadzi kompleksowe szkolenia dla kucharzy, szefów kuchni oraz pomocy kuchennych. Jego szkolenia nie tylko skupiają się na przygotowaniu potraw, ale także na naukach z zakresu apetycznej ekspozycji potraw oraz komponowania spójnych menu. Dzięki temu, uczestnicy szkoleń zyskują nie tylko wiedzę, ale także praktyczne umiejętności niezbędne w gastronomii.

Spotkanie będzie prowadził Sławek Głomski – kucharz, doświadczony menedżer restauracji z wieloletnim stażem w środowisku międzynarodowym. Specjalista w zakresie zarządzania podmiotami żywienia zbiorowego, właściciel firmy i platformy szkoleniowej, konsultant biznesu gastronomicznego. Jako przedsiębiorca, wspiera branżę gastronomiczną w ramach konsultacji i realizacji projektów w zakresie optymalizacji kosztów prowadzenia lokali jak i zarządzania personelem. Więcej na stronie: https://www.finansewgastronomii.pl/kim-jestem/
Nie przegap okazji, aby wziąć udział w spotkaniu Gastro Lab z Marcinem Czubakiem. To niepowtarzalna szansa na poszerzenie swojej wiedzy z zakresu gastronomii i zarządzania restauracjami. Dołącz do nas i czerp inspirację od prawdziwego eksperta! Zobacz Podcast Gastronomiczny z udziałem Marcina Czubaka.https://www.youtube.com/embed/lF8ejGmHSOg

Sprawdź co się działo w poprzednich edycjach i wypełnij ankietę, aby stać się aktywnym uczestnikiem naszego wydarzenia: https://www.finansewgastronomii.pl/gastro-lab-2/

Gastro Lab to społeczna inicjatywa kierowana do przedsiębiorców związanych z branżą gastronomiczną. Nasze spotkania opierają się o prelekcje edukacyjno-merytoryczne, ale w duchu swobodnej rozmowy i dzielenia się doświadczeniem. Dołącz do Gastro Lab i zyskaj nieocenione korzyści:

  1. Wiedza ekspercka: Nasze prelekcje prowadzone są przez doświadczonych specjalistów z dziedziny zarządzania gastronomią, co pozwoli Ci zdobyć cenne informacje i umiejętności potrzebne do rozwoju własnego biznesu.
  2. Networking: Nasze spotkania to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami gastronomicznymi. Dzięki temu będziesz mógł wymieniać się doświadczeniem, pomysłami i inspiracjami.
  3. Rozwój osobisty: Gastro Lab to nie tylko miejsce do zdobywania wiedzy branżowej, ale również do pracy nad własnym rozwojem jako przedsiębiorcy. Nasze spotkania pomogą Ci lepiej zarządzać finansami w gastronomii i osiągać sukces.
  4. Inspiracja: Będziesz miał okazję poznać historie sukcesu innych przedsiębiorców gastronomicznych, co może Cię zainspirować do nowych projektów i działań. Dołącz do nas już teraz i uczestnicz w Gastro Lab – miejscu, gdzie gastronomia staje się jeszcze bardziej fascynującą dziedziną biznesu!

***
V Gastro Lab w Rydułtowach. Jak uniknąć wypalenia zawodowego w gastronomii. Czym i jak się inspirować, aby zarabiać w gastro
data: 23 listopada 2023 r. | godz.: 9:00
miejsce: Ofiar Terroru 56a, 44-280 Rydułtowy
gość specjalny:Marcin Czubak
prowadzenie: Sławek Głomski

993b1704f655b2b8833a5369166f464d


Projekt “W cieniu Szarloty – jak wydobyć potencjał miasta Rydułtowy” finansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021 i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 realizowany jest w ramach programu “Rozwój Lokalny”.

Podobne wpisy