fbpx

Kalkulatory gastronomiczne

Projekt bez tytulu 16

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu program, który stworzony został z użyciem wcześniej tu obecnych kalkulatorów Food Cost oraz kalkulatorem Zysków i Start. Do rodziny moich kalkulatorów dołączył również kalkulator oparty na technikach macierzy BCG oraz inżynierii menu, tworząc tym samym niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze który to zasilił oprogramowanie  Profit Manager. Dokonując właściwego wyboru, wkroczysz w naszą filozofię zyskownego prowadzenia biznesu w środowisku ProfitManager.pl . Nasz intuicyjny system transparentnie, w systemie dziennym przedstawi Ci wyniki finansowe Twojego biznesu. W końcu masz wiedzę = WSZYSTKO SIĘ ZGADZA! 

kalkulator dań na wynos

Kolejna odsłona popularnego kalkulatora gastronomicznego do obliczania dań na wynos. Mimo prostoty narzędzia, kalkulator uwzględnia nie tylko podstawowe obliczenia Food Cost i ceny sprzedaży, ale również koszty dodatkowe. Kalkulator zawiera również opcje obliczania kosztów w skali miesiąca lub roku, tak aby móc  sprawdzić zakres wartości kosztów, które nie zawsze uwzględniamy w kalkulacji ceny.

kalkulatory gastronomiczne, co to jest food cost, ile zarabia twoja restauracja

To bardzo skuteczne narzędzie do planowania wszelakiego rodzaju imprez czy uroczystości. Kalkulator pomaga obliczyć rentowność imprezy oraz wskaże potencjalny zarobek. Zapanujesz nad kosztami personelu oraz usług dodatkowych. Obliczysz precyzyjnie koszty związane z przygotowaniem i zdecydujesz o obłożeniu personelu z uwzględnieniem stawki godzinowej. Ty decydujesz co się opłaca i ile chcesz zarobić.