Kalkulatory Gastronomiczne

kalkulator dań na wynos

Kolejna odsłona popularnego kalkulatora gastronomicznego do obliczania dań na wynos. Mimo prostoty narzędzia, kalkulator uwzględnia nie tylko podstawowe obliczenia Food Cost i ceny sprzedaży, ale również koszty dodatkowe. Kalkulator zawiera również opcje obliczania kosztów w skali miesiąca lub roku, tak aby móc  sprawdzić zakres wartości kosztów, które nie zawsze uwzględniamy w kalkulacji ceny.

kalkulatory gastronomiczne, co to jest food cost, ile zarabia twoja restauracja

To bardzo skuteczne narzędzie do planowania wszelakiego rodzaju imprez czy uroczystości. Kalkulator pomaga obliczyć rentowność imprezy oraz wskaże potencjalny zarobek. Zapanujesz nad kosztami personelu oraz usług dodatkowych. Obliczysz precyzyjnie koszty związane z przygotowaniem i zdecydujesz o obłożeniu personelu z uwzględnieniem stawki godzinowej. Ty decydujesz co się opłaca i ile chcesz zarobić. 

kalkulatory gastronomiczne, co to jest food cost, ile zarabia twoja restauracja

Absolutny Best Seller. Podstawowe narzędzie do tworzenia receptur od zera. Dobierasz składniki, wagę i cenę surowca. Decydujesz o cenie końcowej receptury na podstawie analizy poszczególnych składników. Ustalasz marżę, Food Cost lub zarobek w zależności od doboru składników receptury.  Zapisujesz..i dostarczasz do produkcji. 

kalkulator zysków i strat dla gastronomii

Dowiedz się ile zarabia Twoja restauracja.

Wszystkie informacje dotyczące finansów Twojej restauracji w jednym, czytelnym miejscu. Wynagrodzenia pracowników, koszty surowca, wydatki operacyjne i opłaty związane z prowadzeniem restauracji. Podsumowania liczbowe i procentowe. 

Analiza przeprowadzana w tygodniowych, miesięcznych i rocznych odstępach czasu.