fbpx

Ebook’s

Tutaj powstaje biblioteka ebook’s. Już wkrótce dostępne będą w tym miejscu materiały do pobrania.

Projektaa bez nazwy

Ebbok - 20 technik na podniesienie sprzedaży w Twojej restauracji

W dzisiejszych czasach rynek gastronomiczny jest bardzo konkurencyjny, a klienci są coraz bardziej wymagający. Aby przyciągnąć i zatrzymać klientów, restauratorzy muszą stosować różne techniki sprzedaży i obsługi klienta. W książce “20 technik na podniesienie sprzedaży w Twojej restauracji” przedstawimy 20 skutecznych strategii, które pomogą zwiększyć sprzedaż i zadowolenie klientów.

Pierwszą techniką będzie poprawa jakości jedzenia i napojów. Restauracje powinny oferować wysokiej jakości produkty, które będą smaczne i zdrowe. Ważne jest również, aby menu było różnorodne i dostosowane do potrzeb klientów.

W książce “20 technik na podniesienie sprzedaży w Twojej restauracji” przedstawimy również techniki cross-sellingu i up-sellingu, które pomogą zwiększyć sprzedaż poprzez zachęcanie klientów do zakupu dodatkowych produktów.

Wszystkie te techniki powinny zostać wdrożone w sposób spójny i konsekwentny, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Dlatego też, książka ta będzie cennym źródłem wiedzy dla menedżerów i właścicieli restauracji, którzy chcą zwiększyć sprzedaż i zadowolenie klientów.

55 stron

macierz bcg dla gastronomii - ebook

Macierz BCG dla właścicieli restauracji i szefów kuchni

Macierz BCG, znana również jako macierz wzrostu i udziału, to narzędzie strategiczne, które pomaga właścicielom restauracji, szefom kuchni oraz menedżerom cateringowym zrozumieć i ocenić stan swoich produktów lub usług na rynku. Macierz BCG została stworzona przez firmę Boston Consulting Group i jest często wykorzystywana do analizy portfela produktów.

Ta macierz składa się z dwóch kluczowych zmiennych: udziału w rynku i tempa wzrostu. Udział rynkowy odzwierciedla, jak dobrze dany produkt lub usługa radzi sobie na rynku w porównaniu do konkurencji. Natomiast tempo wzrostu odzwierciedla perspektywy rozwoju danego segmentu rynku.

48 stron